Збереження ресурсів для стабільного майбутнього
18 квітня Громадянська мереж ОПОРА провела інформаційну зустріч «Енергоефективність та екологія: як використовувати ресурси, щоб не нашкодити навколишньому середовищу».
Відкритийзахід відвідали студенти Чернігівського національного технологічного університету, що навчаються за напрямами «Агрономія» та «Лісове господарство».Молодь активно долучилася до обговорення та пропонувала власне бачення, як користуватися спільними благами.
«Зараз ефективне використання ресурсів – критичне питання для більшості країн, які бажають зберегти невідновлювані ресурси та посилити використання альтернативних джерел енергії. Коли мешканці міста почнуть відповідально ставитися до використання ресурсів, можна буде знизити кількість їхнього споживання, що вплине і на платіжки наших громадян.
Студенти, як велика соціальна група, мають усвідомлювати їхній безпосередній вплив на країну, в якій вони живуть», –наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.
Учасники зустрічі детально обговорили шляхи економії ресурсів у побуті. Наприклад, в результаті ущільнення вікон та завдяки заміні дверей в під’їзді, безпосередньо в квартирах температура підвищується майже на 2-3 градуси. Також треба простежити, щоб усі шпарини були ліквідовані, оскільки навіть при заміні склопакетівце може призводити до втрати тепла.
Крім того, молодь отрималаінформаційні матеріализ детальними порадами щодо управління житлом, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression