Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 16:05:48

У пріоритетах ліцеїстів Чернігова енергоощадні технології

15.04.2017   17:37Агенцiя

Питання енергоефективності стосуються абсолютно кожного. 12 квітня під час інформаційної зустрічі учні Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді визначали, як вони впливають на стан довкілля та чи економно використовують ресурси.

Крім того, представники Громадянської мережі ОПОРА провели для молоді вікторину «Альтернативна енергетика – шанси на впровадження в сучасних реаліях».

Про те, як зараз в Україні та у світі використовують альтернативні джерела енергії, розповіла місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець. Учні дізналися про переваги та недоліки альтернативних та вичерпних джерел енергії.

«Кожен має право жити на чистій планеті, де буде достатньо ресурсів для наступних поколінь. Щоб досягнути цього вже зараз люди повинні дбати про навколишнє середовище. Збереження енергетичних ресурсів та поширення ідеї використання альтернативної енергії – пріоритет для нашої країни», – зауважила Наталія Висіканець.

Енергія, отримана від сонця, вітру, водних ресурсів та геотермальних джерел, може забезпечувати домогосподарства потрібними ресурсами для життєдіяльності. Зараз виникає все більше варіантів їхнього використання, з’являється безліч новаторських ідей. Наприклад, сонячні батареї стають чутливішими, вітряки можуть працювати не тільки за вертикальних рухом, а й за горизонтальним.

Для детальнішого вивчення обговорених питань учасники отримали інформаційні постери про особливості збереження тепла в приміщеннях, а також про альтернативну енергетику, підготовлені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.