Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:22:56

“Стиль, форми, методи роботи місцевих рад: регіональний та європейський досвід”

18.05.2012   10:42

Керуючі справами виконавчих апаратів районних рад, начальники організаційних відділів районних рад, Деснянської та Новозаводської районних у Чернігові рад, працівники апарату обласної ради розпочали сьогодні навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

У відкритті навчання взяли участь заступник керуючого справами, начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Олександр Антоненко, а також директор центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, які зазначили, що семінар спрямований на вирішення актуальних питань в роботі місцевих рад.

В ході семінару перед учасниками виступатимуть: заступник голови обласної ради, доктор філософії в галузі ділового адміністрування Валентин Мельничук, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Сергій Фесенко, заступник керуючого справами, начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Олександр Антоненко, заступник начальника управління комунального майна обласної ради Сергій Свиридов, начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації Сергій Зозуля, начальник відділу інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Олександр Соломаха, начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Поліна Богуш, начальник загального відділу виконавчого апарату обласної ради Олена Зубок, начальник відділу кадрової роботи та із зверненнями громадян виконавчого апарату обласної ради Надія Панич та ін.

Протягом чотириденного навчання учасники розглядатимуть питання місцевого самоврядування як фактору демократизації суспільства, належного врядування; вивчатимуть методику проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, поняття та види юридичної відповідальності за корупційні правопорушення. Програмою семінару також заплановано проведення ряд тематичних зустрічей, під час яких посадовці говоритимуть про взаємодію органів державної влади з органами місцевого самоврядування, практичні аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування, регламент роботи органу місцевого самоврядування, а також розглянуть багато інших питань, необхідних для вирішення під час семінару.
Навчальний процес триватиме до 18 травня п.р. включно.
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.