У Чернігові визначили кращих юних математиків країни
Четвертий етап 57-ї Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики урочисто завершився 24 березня.
Саме з цього турніру стартував сезон всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів 2016-2017 навчального року.
У два тури 168 учнів виконували математичні завдання різного рівня складності. Восьмикласників представляли 46 учнів, 9 клас – 44, 10 клас – 40. Також змагалися 38 випускників.
За результатами олімпіади 82 школярів нагородили дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Також учасники отримали заохочувальні призи від оргкомітету та журі. Грамоти вручили й авторам найцікавіших задач, розроблених для турніру.
Вітаючи юних математиків, заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Олена Соронович зауважила:
— Інтелектуальні змагання допомагають вам, молодим людям, ставати освіченими, конкурентоспроможними та духовно багатими особистостями. Сподіваюся, що отримані за роки навчання знання дозволять вам у подальшому житті реалізувати свої професійні амбіції.
До слова, дні напруженої, але цікавої роботи, складних конкурсних змагань проходили в поєднанні з активним відпочинком під час екскурсій. Учні, керівники команд, члени журі відвідали пам’ятні місця Чернігова, дізналися більше про історію храмів та видатних особистостей, чиє життя і творчість пов’язані з Чернігівщиною.
За інформацією Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression