Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:55:52

6 шкіл Чернігівської області стали переможцями освітнього Інтернет-конкурсу

16.05.2012   19:02Агенцiя

З 20 лютого школи Чернігівської області змагалися за звання кращого навчального закладу в Єдиному освітньому просторі, який організувала для них Всеукраїнська освітня мережа "Щоденник.ua", робота якої схвалена МОН (Наказ № 1302 від 28.12.2010 та № 302 від 1.04.2011) та Чернігівський обласний інститут післядипломної освіти імені К.Д.Ушинського.

Педагоги шкіл області популяризували свої навчальні заклади в Інтернеті, оформлювали сторінки шкіл на Всеукраїнському освітньому порталі, проявляли журналістські здібності у створенні електронної шкільної газети, надавали вільний доступ до електронних освітніх сервісів школярам та батькам, налагоджували дистанційні комунікації між учасниками навчального процесу в Інтернет-мережі. Одним словом, максимально впроваджували ІКТ-технології в своїх школах.

6 навчальних закладів Чернігівської області стали переможцями у цьому конкурсі, тобто максимально активізували роботу своїх шкіл в Інтернеті.
Переможцями стали:
Прилуцька загальноосвітня школа № 2
Чернігівська загальноосвітня школа № 34
Прилуцька гімназія № 5
Чернігівська загальноосвітня школа № 33 
Прилуцька спеціалізована школа № 6
Чернігівська загальноосвітня школа ступенів № 7 

Педагоги, учні та батьки цих двох шкіл виявилися найкомпетентнішими у використанні освітніх комп'ютерних технологій у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини