Студенти-аграрії практикуються в облдержадміністрації
15 березня, представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та студенти Ніжинського агротехнічного інституту обговорили за круглим столом тенденції розвитку та минулорічні досягнення сільського господарства Чернігівщини.
Для студентів круглий стіл «Сучасний стан розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області» – це одне з практичних занять з дисципліни «Регіональна економіка».
Заступник директора Департаменту Олег Крапивний та начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Василь Жук ознайомили молодь з напрацюваннями агропромислового виробництва України.
Зупинилися і на внеску агропромислового комплексу Чернігівщини в економічний розвиток країни.
Область посідає друге місце в державі з виробництва жита, третє – вівса, четверте – кукурудзи, п’яте – молока, шосте – валового продукту на одну особу, сьоме – гречки та картоплі. Також Чернігівщина входить до п’ятірки регіонів з найбільшою чисельністю великої рогатої худоби.
Минулого року введено в експлуатацію сім тваринницьких об'єктів у шести районах: Бахмацькому, Чернігівському, Семенівському, Куликівському, Прилуцькому та Ічнянському. В останньому відкрито два об’єкти – корівник та приміщення для молодняка великої рогатої худоби.
Говорили учасники круглого столу і про державні та обласні цільові програми розвитку, за якими здійснюється фінансування даної галузі.
Також в ході зустрічі директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Павлішен ознайомив студентів із організаційною структурою, повноваженнями департаменту та особливостями роботи структурних підрозділів.
За матеріалами Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.