Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 07:10:35

Нове обладнання для шкільних їдалень Ніжина

10.03.2017   14:36

Для часткової заміни обладнання шкільних їдалень Ніжина з міського бюджету виділено 227084,9 грн.

Відповідно до програми «Забезпечення сучасних умов для навчання, виховання та розвитку юних ніжинців на 2016-2020 роки» Управлінням освіти Ніжинської міської ради в 2016 році було придбано 10 електричних плит із жарочними шафами длянзагальноосвітніх навчальних закладів №1, 5, 6 ,7, 9, 10, 11, 13, 15, 17 загальною вартістю 139 160 грн.; 7 холодильників для ЗОШ №1, 2, 5, 6, 10, 15, гімназії №16 загальною вартістю 64 419,90 грн.; 2 водонагрівача для ЗОШ №1, гімназії №3 загальною вартістю 10 605 грн.; 1 промислову м’ясорубку для ЗОШ №11 вартістю 12 900 грн.


За інформацією управління освіти Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини