Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 12:00:27

Зустріч студентів з головою Чернігівської районної ради

15.05.2012   16:58Агенцiя

15 травня голова Чернігівської районної ради Михайло Литвин зустрівся із студентами Чернігівських ВУЗів, які беруть участь у проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування”.

Під час зустрічі Михайло Борисович розповів студентам про функції, структуру та роботу районної ради. Дізналися студенти і про склад ради та її партійно-політичне забарвлення.

Окрему увагу приділив керівник райради перспективам розвитку району, як осередку аграрної галузі. “Аграрний сектор має розвиватися і головною складовою має бути тваринництво”, переконаний Михайло Литвин.

Відповідаючи на запитання студентів, Михайло Литвин ще розповів про будівництво школи в Седневі, про інвестиції ті що є і ті, які плануються. Цікаво було послухати про життєвий шлях керівника Чернігівської райради. Бо є чому повчитися. А під завершення зустрічі Михайло Борисович на прохання гостей дав кожному пораду щодо пошуку свого місця у житті.

“З порадами дуже легко, але як їх оцінювати, як їх реалізовувати – це багато в чому залежить від Вас” – сказав голова Чернігівської районної ради.

Він також зазначив, що будь-які двері самі по собі не відкриються – для цього потрібно докласти зусиль. Так само і в житті, аби щось отримати – треба докласти зусиль, терпіння та праці.

А щоб студенти побачили, як проводить свою роботу районна рада, їх запросили на наступне засідання сесії.

Рибак Вероніка

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.