Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:04:33

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

15.05.2012   14:21

За напрямом 1501 "Державне управління" розпочалось сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів одразу для двох груп слухачів.

Першою групою стали секретарі сільських, селищних, міських рад. Навчання відкрив директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, який повідомив слухачам про цілі і склад навчання.

Під час чотириденного навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені проблеми ефективності діяльності управлінських органів і посадових осіб, реформи державної служби як вагомої складової реформ, спрямованих на модернізацію держави, правові засади державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства та практики взаємодії органів виконавчої влади з політичними партіями та громадськими організаціями.

Про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин, а також про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування секретарі дізнаються під час тематичних зустрічей та лекцій.

Перша сесія навчання розпочалась сьогодні також для керівників підрозділів у складі територіальних підрозділів Державної фінансової інспекції в Чернігівській області та спеціалістів, навчання для яких триватиме з 14 по 18 травня включно.
 
Під час тижневого навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені питання додержання державних гарантій в оплаті праці, соціальних стандартів у сфері праці, порядку написання ділових листів, нових вимог діловодства та оформлення документів відповідно до інструкції з діловодства облдержадміністрації, порядку нарахування та перерахування внесків, виплат допомог, що сплачуються за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, стратегії державної кадрової політики та ін.

Програмою навчання заплановано ряд лекцій і практичних занять, під час яких держслужбовці вивчатимуть нормативно-правові акти, що регламентують державне управління, принципи застосування права в державному управлінні та його принципи; ознайомляться з правовими засадами інвестиційно-інноваційної діяльності, практичними навичками роботи в Excel, особливостями проведення перевірок державних закупівель, типовими порушеннями при документуванні  результатів ревізій та реалізація матеріалів контрольних заходів та багато ін.

Для обох груп слухачів навчання продовжиться восени під час другої сесії, яка завершиться комп'ютерним тестуванням, що допоможе об'єктивно оцінити якість знань, засвоєних під час двох сесій.
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).