Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:20:59

Про новий закон та електронне врядування: семінар у Сновську

27.02.2017   10:52

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочав низку тематичних семінарів під спільною назвою «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України».

У Сновську його слухачами стали працівники виконавчого апарату районної ради, виконкому об`єднанної теритоторіальної громади, в тому числі – в.о. старост, а також державні службовці структурних підрозділів райдержадміністрації. Відкрили навчання голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, Сновський міський голова Олександр Медведьов.

        
Темами для обговоерння стали: основні положення нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядуванння», ухваленого Верховною Радою України 9 лютого 2017 р.; підзаконні нормативно-правові акти, що супроводжуватимуть його запровадження; порядок електронного декларування.

Учасників семінару цікавили такі питання: які повановаження залишаться у голови після запровадження окремої посади керівника служби в органі місцевого самоврядування, чи будуть бухгалтери службовцями місцевого самоврядування, як присвоюватимуться нові ранги нинішнім службовцям, наскільки відрізнятимуться посадові оклади службовців та працівників, які виконуватимуть функції з обслуговування, чи буде обов`язковим комп`ютерне тестування під час проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, чи можна буде без конкурсу переводитися з посад у райдержадміністрації до виконкому об`єднаної територіальної громади, коли запроваджується процедура щорічного оцінювання, від якого рівня рахуватиметься мінімальний посадовий оклад, в яких випадках може застосовуватися старе законодавство з пенсійного забезпечення.

Щодо електронного декларування, то його процедура розглядалася на семінарі в форматі відкритого спеціалізованого діалогу.

Заняття проводили заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Валентин Дубок, головний спеціаліст юридичного відділу апарату Чернігівської облдержадміністрації Іван Вересоцький, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимир Бойко.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.