Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 06:53:33

Питання соціального захисту осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО

25.02.2017   10:14Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань соціального захисту інвалідів та учасників АТО проходив у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 23 лютого.

Захід проводився для спеціалістів управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад.

Тематика семінару охоплювала проблеми соціального захисту учасників АТО; організації  санаторно-курортного лікування ветеранів війни, інвалідів та постраждалих учасників АТО та їх психологічної реабілітації.

Також мова йшла про забезпечення інвалідів автомобілями, порядок надання грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування; забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб засобами реабілітації та реабілітацію дітей-інвалідів.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.