Понад 3 тисячі випускників Чернігова отримали атестати про загальну середню освіту
12-13 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова пройшли випускні вечори. Понад 3 тисячі випускників міста цього року отримали атестати про загальну середню освіту.

Як повідомили в управлінні освіти міської ради, святкові заходи проходили у різних установах міста, зокрема, обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка, обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, Міському палаці культури та інших. Урочистості відбулись на високому організаційному рівні.
Начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко висловив вдячність працівникам міської міліції, які сумлінно виконували свій обов’язок по охороні громадського порядку та забезпеченню безпеки випускників шкіл. За інформацією управління освіти, до кожного випускного класу були прикріплені по 2 працівники міліції, а біля місць проходження випускних балів чергували ще й співробітники ДАІ.
Вже завтра, 15 травня, розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання, яке триватиме до 7 червня. Завтра для проходження ЗНО з хімії у місті задіяні 3 пункти тестування: у 11-й, 19-й та 33-й школах. Науково-методичний центр управління освіти міської ради нагадує про необхідність мати при собі паспорт, сертифікат і запрошення.
Сьогодні, 14 травня, дев’ятикласники складають державну підсумкову атестацію з української мови і літератури. Текст диктанту визначено за “Збірником диктантів для державної підсумкової атестації з української мови, 9 клас”, номер якого оголосив сьогодні перший канал українського телебачення. Це твір про незмінні й вічні моральні і духовні людські цінності під назвою “Берегиня роду і народу”, що співзвучно зі святом матері, який відзначався вчора в нашій країні.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.