Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:39:44

"Сірники до рук не брати! Бо згоріти може хата"

15.05.2012   07:11Агенцiя

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь який час зможе допомогти та захистити і себе, і оточуючих.

Нажаль, із настанням літніх канікул значно зростає небезпека дитячого травматизму, адже у дітлахів з'являється більше вільного часу, а батьки не завжди можуть приділити їм достатньої уваги.

Саме тому Міністерство надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України щорічно перед настанням літніх канікул організовують проведення у дошкільних та загальноосвітніх закладах "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності". В Чернігівській області цей захід проходив з 07 по 11 травня.

Класно-групові заняття за участю фахівців МНС, Держтехногенбезпеки, відвідування дітьми пожежно-технічної виставки та пожежно-рятувальних підрозділів, проведення змагань, конкурсів, вікторин з питань безпеки життєдіяльності, практичне відпрацювання елементів поводження в різноманітних надзвичайній ситуації - ось неповний перелік заходів, що проводився в закладах освіти області.

А 11-го травня вже в вісімнадцяте обласний Палац дітей та юнацтва приймав команди юних пожежників-рятувальників з різних куточків Чернігівщини. 

Під час урочистого його відкриття з привітальними словами звернулися головний суддя змагань - начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Територіального управління МНС в області підполковник служби цивільного захисту Андрій Хожаїнов та методист з безпеки життєдіяльності навчально-методичного центру профтехосвіти управління освіти і науки облдержадміністрації Олег Котєвич.

У першому конкурсі "Візитка", перемогу здобула команда Козелецької гімназії. Друге і третє місця посіли команди ЗОШ ім. Шевченка м. Мена та ЗОШ №2 смт Ріпки.

У другому конкурсі "Капітанів команд" на 39 запитань з різних напрямків основ безпеки життєдіяльності найбільше правильних відповідей за найменший час надали команди ЗОШ №29 м. Чернігова, Куликівської ЗОШ та Ніжинської ЗОШ №10. 

У третьому конкурсі "Домашнє завдання" команди, використовуючи різні жанри мистецтва, демонстрували тематичні виступи за тематикою профілактики надзвичайних подій та про роботу рятувальників. Феєрія музики, пісень, віршів та гумору супроводжувала виступи юних пожежників. Журі оцінювало змістовність та оригінальність розкриття теми, творчий задум, театральну, хореографічну та вокальну майстерності, оформлення виступів, а також гумор учасників.

За результатами обласного фестивалю дружи юних пожежників перше місце і право представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях виборола команда школи №29 м. Чернігова. Друге і третє загальнокомандні місця у Козелецької гімназії та Ніжинської ЗОШ №10. Всі учасники отримали кубки, грамоти та подарунки.

Фестиваль закінчився, проте робота з питань безпеки життєдіяльності, пропаганди здорового способу життя триває, адже попереду літо, найбільш корисна, але й небезпечна пора для маленьких громадян області.

ТУ МНС та УДІТБ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини