Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 серпня, 16:34:00

"Сірники до рук не брати! Бо згоріти може хата"

15.05.2012   07:11Агенцiя

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь який час зможе допомогти та захистити і себе, і оточуючих.

Нажаль, із настанням літніх канікул значно зростає небезпека дитячого травматизму, адже у дітлахів з'являється більше вільного часу, а батьки не завжди можуть приділити їм достатньої уваги.

Саме тому Міністерство надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України щорічно перед настанням літніх канікул організовують проведення у дошкільних та загальноосвітніх закладах "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності". В Чернігівській області цей захід проходив з 07 по 11 травня.

Класно-групові заняття за участю фахівців МНС, Держтехногенбезпеки, відвідування дітьми пожежно-технічної виставки та пожежно-рятувальних підрозділів, проведення змагань, конкурсів, вікторин з питань безпеки життєдіяльності, практичне відпрацювання елементів поводження в різноманітних надзвичайній ситуації - ось неповний перелік заходів, що проводився в закладах освіти області.

А 11-го травня вже в вісімнадцяте обласний Палац дітей та юнацтва приймав команди юних пожежників-рятувальників з різних куточків Чернігівщини. 

Під час урочистого його відкриття з привітальними словами звернулися головний суддя змагань - начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Територіального управління МНС в області підполковник служби цивільного захисту Андрій Хожаїнов та методист з безпеки життєдіяльності навчально-методичного центру профтехосвіти управління освіти і науки облдержадміністрації Олег Котєвич.

У першому конкурсі "Візитка", перемогу здобула команда Козелецької гімназії. Друге і третє місця посіли команди ЗОШ ім. Шевченка м. Мена та ЗОШ №2 смт Ріпки.

У другому конкурсі "Капітанів команд" на 39 запитань з різних напрямків основ безпеки життєдіяльності найбільше правильних відповідей за найменший час надали команди ЗОШ №29 м. Чернігова, Куликівської ЗОШ та Ніжинської ЗОШ №10. 

У третьому конкурсі "Домашнє завдання" команди, використовуючи різні жанри мистецтва, демонстрували тематичні виступи за тематикою профілактики надзвичайних подій та про роботу рятувальників. Феєрія музики, пісень, віршів та гумору супроводжувала виступи юних пожежників. Журі оцінювало змістовність та оригінальність розкриття теми, творчий задум, театральну, хореографічну та вокальну майстерності, оформлення виступів, а також гумор учасників.

За результатами обласного фестивалю дружи юних пожежників перше місце і право представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях виборола команда школи №29 м. Чернігова. Друге і третє загальнокомандні місця у Козелецької гімназії та Ніжинської ЗОШ №10. Всі учасники отримали кубки, грамоти та подарунки.

Фестиваль закінчився, проте робота з питань безпеки життєдіяльності, пропаганди здорового способу життя триває, адже попереду літо, найбільш корисна, але й небезпечна пора для маленьких громадян області.

ТУ МНС та УДІТБ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини