Визначені обласні переможці Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2017"
В обласному Палаці дітей та юнацтва 17 лютого, зібралися освітяни з усієї Чернігівщини для відзначення переможців і лауреатів ІІ туру конкурсу "Учитель року – 2017".
До урочистого закриття обласного відбору долучилися заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький, ректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського Анатолій Заліський.
Конкурс відбувався в кілька етапів у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».
У першому турі в районах та містах області брали участь 297 учителів, 87 з них вибороли право представляти творчі доробки у другому.
Цього тижня на завершальному відборі 20 фіналістів презентували власну педагогічну ідею, розробляли та захищали авторські творчі проекти, проводили відкриті уроки, демонстрували вміння аналізувати навчальний та науково-методичний апарат підручників для загальноосвітніх навчальних закладів.
Освітянська громада Чернігівщини вітала чотирьох переможців, які пройшли на всеукраїнський етап змагання.
— Професія вчителя має надзвичайне значення.Ви даєте дітям основи знань, з якими вони будуть творити своє життя і майбутнє країни, –звернулася до присутніх Наталія Романова.
Фіналісти нагороджені дипломами Управління освіти і науки облдержадміністрації, грошовими преміями.
На Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2017» Чернігівщину представлять:
– Федорченко Антоніна Юріївна, учитель біології Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради;
– Коваленко Оксана Іванівна, учитель інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов міста Чернігів;
– Буланенко Людмила Віталіївна, учитель музичного мистецтва Вознесенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Чернігівської районної ради;
– Кудряшова Ярослава Миколаївна, учитель початкових класів Чернігівського ліцею № 32 Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
21 травня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression