Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 12:16:53

Чернігівщина має якісні напрацювання у рамках освітньої реформи

14.02.2017   08:18Агенцiя

Мережа опорних шкіл області нараховує 123 навчальні заклади. Однак, робота над удосконаленням освітньої сітки регіону триває. Її остаточний варіант буде представлено після закінчення процесу формування об’єднаних територіальних громад.

Рішення про створення одинадцяти опорних шкіл вже прийнято у Борзнянському, Городнянському, Менському, Сновському, Семенівському районах та Новгород-Сіверському.


Довідково:

На дообладнання опорних шкіл країни Уряд виділив 200 мільйонів гривень, а також 600 мільйонів гривень на придбання автобусів на засадах співфінансування з місцевими органами влади. Кабінет Міністрів підтримав створення неурядового проекту розвитку опорних шкіл, що дозволить залучити для цих потреб кошти іноземних донорів, зокрема, деякі школи профінансує американське агентство USAID.

Варто зауважити, що цього навчального року на Чернігівщині забезпечено стовідсотковий безперебійний підвіз учнів сільської місцевості.

Для цього задіяно 286 транспортних одиниць, з них 247 — шкільних автобусів.

До слова, останніх минулого року за рахунок коштів освітньої субвенції та місцевих бюджетів придбано 35 одиниць. Для оновлення існуючого автопарку та забезпечення норми необхідно придбати ще 37 автобусів.

Несприятлива демографічна ситуація в регіоні призводить до щорічного скорочення чисельності учнів та збільшення кількості малокомплектних шкіл.

Це стало причиною закриття, «призупинення» діяльності та реорганізації навчальних закладів по області.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини