Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 08:05:33

Якпішла чутка, що вчителька "розбагатіла" грантом

11.02.2017   10:52

Світлана Семенова, вчитель історії Городнянської районної гімназії: «Після публікації про те, що я отримала грант на десять тисяч гривень від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини», мені дзвонили знайомі і вітали, вважаючи, що ці гроші дістануться особисто мені. Та насправді ж це не так».

Восени минулого року благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» оголосив Конкурс грантів, котрий був покликаний активізувати проектну роботу на Городнянщині та показати, як можна втілювати суспільно корисні ідеї з допомогою донорських організацій. Передував Конкурсу навчальний форум, на котрому кращі тренери України вчили активних жителів громади писати проекти та отримувати грантові кошти на їх втілення.

Зазначимо, що гранти – кошти, які надаються донорськими організаціями для втілення певної мети. Отримувач грантових коштів обов’язково звітує про їх цільове використання. Та головне, грант надається на певних умовах, одна з яких – особистий внесок автора проекту. Зазвичай цим внеском є безоплатна робота по втіленню проекту. Так і вчитель Городнянської гімназії Світлана Семенова,на реалізацію проекту котрої був виділений грант, працювала на волонтерських засадах. Тобто вільний час, котрий могла б приділити родині, вона витрачала на створення нового кабінету історії.


На початку лютого було презентовано оновлений кабінет історії, а Світлана Миколаївна розказала нам про те, як завдяки гранту їй вдалося втілити свою мрію.

Останні новини Чернігівщини

2 грудня - який день, свято та прикмети

2 грудня - який день, свято та прикмети 08:04

2 грудня: Яке сьогодні свято 2 грудня у світі святкують День боротьби за скасування рабства, День 2D-художників, Національний день шльопанців у Новій Зеландії, а православні вшановують пам'ять святого Овдія.

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.