Поліцейські нагадали школярам Правила дорожнього руху
Працівники управління превентивної діяльності Національної поліції Чернігівщини охоплюють профілактичною роботою максимум навчальних закладів області аби нагадати учням правила безпечної поведінки на дорозі.
Одна з таких зустрічей відбулася з учнями четвертих класів Ніжинської середньої школи, яка знаходиться в центрі міста, де рух автотранспорту завжди пожвавлений.
Правоохоронці, що відповідають за безпеку дорожнього руху, провели з підлітками заняття з правил безпечної поведінки на дорозі та перевірили й закріпили їх знання на практиці. На умовному перехресті учні тренувалися безпечно переходити проїзну частину дороги, керуючись сигналами регулювальника. Не залишили поліцейські без уваги й вимоги до велосипедистів. Вони нагадали майбутнім водіям вік, з якого можна рухатися по дорозі на велосипедах, та про обов’язковість використання засобів особистого захисту.
Також, у зв’язку з коротким світловим днем, правоохоронці звернули увагу школярів на необхідність використання ними світловідбиваючих елементів - «флікерів» на одязі та велосипедах. Правоохоронці розповіли учням для чого вони служать, їх властивості при потраплянні на них світла фар та яким чином вони повинні кріпитися, аби водій міг помітити пішохода в темну пору доби.
Вихованці навчального закладу жваво дискутували з правоохоронцям та ставили масу запитань, на кожне з яких отримали змістовну та вичерпну відповідь.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.