Юні чернігівці знають, навіщо економити воду
Про те, чому варто зберігати невідновлювані ресурси, говорили 24 січня під час інформаційної зустрічі «Енергоефективне майбутнє в руках молоді», яку Громадянська мережа ОПОРА провела у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 для особливих діток.

Мова йшла про корисні побутові звички. Наприклад, на ванну в середньому витрачається 140-160 літрів води, а для душу потрібно лише 30-50 літрів. Тому лише звикнувши приймати душ замість ванни можна скоротити витрати води на 60%, що вплине на суму у платіжках за комунальні послуги. Якщо неправильно чистити зуби, можна дарма витратити 10 літрів води. Кожна наша дія або призводить до втрат, або допомагає заощаджувати.
«Якщо пересічні жителі поінформовані про свої можливості, вони можуть реалізувати власний план покращення житла та збільшити економію.
Варто звертати увагу не тільки на контроль кількості води, важливо також ремонтувати несправні речі. Наприклад, через зламаний туалетний бачок може «зникнути» аж до 2 000 літрів води. Тому якщо кожен буде слідкувати за тим, як ефективніше використати ресурси, ми не тільки будемо їх зберігати, а й платитимемо менше», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.
Для додаткової інформації учасники акції отримали постери, підготовлені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.