Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 14:02:13

"Ділове українське мовлення у сфері державного управління"

18.01.2017   07:50Агенцiя

За програмою постійно діючого семінару в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалися заняття з питань українського ділового мовлення для спеціалістів апарату, управлінь та відділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради.

Під час першого семінару йшлося про мовне законодавство та засади мовної політики в Україні; основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Окрім цього, увага слухачів зверталася на особливості підготовки розпорядчих документів та типові помилки в усному та писемному діловому мовленні державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини