Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:30:11

На Чернігівщині готують професійних сержантів

14.01.2017   09:00

Вже близько трьох років в селищі Десна проходять курси лідерства та курси інструкторів на базі 197 Центру підготовки сержантського складу. Зі слухачами курсів проводять теоретичні та практичні заняття найдосвідченіші фахівці.

Як зазначив начальник Центру Сергій Олех,  на основі проведення занять кожен слухач буде підготовлений за теоретичними та практичними  напрямками, здасть іспити  та пройде тестування, що в подальшому дасть можливість готувати сержантів в своїх військових частинах.

Новизною стало те, що в Центрі, який працює, як окрема військова частина немає жодного офіцера, а інструктори-сержанти пройшли підготовку в Збройних Силах Литви.

Організатори, за основу підготовки сержантів взяли передовий досвід країн-партнерів НАТО, де слухачів готують лише сержанти, використовуючи досвід бойових дій.

Слухачі дуже задоволені курсами, адже отримані знання стануть їм в нагоді, а вже незабаром на базі Центру 120 слухачів сержантського складу  будуть готувати кращі фахівці  Збройних Сил Сполучених Штатів Америки.


Ігор Березинський
 

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.