Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 12:10:16

Студенти та викладачі мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із "Соціального підприємництва"

29.12.2016   13:34Агенцiя

У рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету другий рік поспіль, з 5 по 16 грудня мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із «Соціального підприємництва», «Інноваційного менеджменту» та «Стратегічного менеджменту» за участі норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Визначальною подією стало відкриття 14 грудня Інформаційного центру інституту д-ра Яна-У. Сандала (Норвегія) у Чернігівському національному технологічному університеті.

Основні напрямки діяльності Центру є: інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету щодо міжнародних обмінів та проведення спільної наукової роботи; надання допомоги студентам та науково-педагогічним працівникам ЧНТУ у проведенні дослідницької роботи; поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

За результатами продуктивної співпраці 2 випускники Школи соціального підприємця ІБС, науково-педагогічні працівники ЧНТУ, отримали гранти для участі у Третій міжнародній науково-практичній конференції «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право», яка відбудеться 3-8 квітня 2017 року у Словаччині-Австрії-Угорщині.

Крім того, 4 випускники Школи соціального підприємця ІБС, 3 науково-педагогічних працівники та магістрантка ЧНТУ отримали гранти на наукове стажування в Інституті др. Яна-Урбана Сандала (Норвегія) у червні 2017 року.

Під час стажування учасники матимуть можливість використовувати матеріали наукової бібліотеки Інституту Д-ра Яна-У. Сандала; написати та опублікувати англомовну статтю у міжнародних виданнях, а також поліпшити свої знання англійської мови.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

Правоохоронці затримали розкрадачів нафти

Правоохоронці затримали розкрадачів нафти 11:02

У Бахмацькому районі спільна група з числа поліцейських та співробітників прокуратури дослідила місце розкрадання нафти та затримала трьох чоловіків, які підозрюються у причетності до цього злочину.

Після карантину діти Михайло-Коцюбинської громади підуть до відремонтованого садочка

Після карантину діти Михайло-Коцюбинської громади підуть до відремонтованого садочка 10:44

На початку лютого цього року у Михайло-Коцюбинському, Чернігівського району розпочали ремонт у дитячому садочку "Пролісок". Роботи наразі на стадії завершення, написано на сайті громади.

На Чернігівщині ловити раків заборонено

На Чернігівщині ловити раків заборонено 10:28

З 25 березня по 30 червня (включно) у водоймах Чернігівської області заборонено ловити раків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини