Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 03:17:26

Студенти та викладачі мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із "Соціального підприємництва"

29.12.2016   13:34Агенцiя

У рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету другий рік поспіль, з 5 по 16 грудня мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із «Соціального підприємництва», «Інноваційного менеджменту» та «Стратегічного менеджменту» за участі норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Визначальною подією стало відкриття 14 грудня Інформаційного центру інституту д-ра Яна-У. Сандала (Норвегія) у Чернігівському національному технологічному університеті.

Основні напрямки діяльності Центру є: інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету щодо міжнародних обмінів та проведення спільної наукової роботи; надання допомоги студентам та науково-педагогічним працівникам ЧНТУ у проведенні дослідницької роботи; поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

За результатами продуктивної співпраці 2 випускники Школи соціального підприємця ІБС, науково-педагогічні працівники ЧНТУ, отримали гранти для участі у Третій міжнародній науково-практичній конференції «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право», яка відбудеться 3-8 квітня 2017 року у Словаччині-Австрії-Угорщині.

Крім того, 4 випускники Школи соціального підприємця ІБС, 3 науково-педагогічних працівники та магістрантка ЧНТУ отримали гранти на наукове стажування в Інституті др. Яна-Урбана Сандала (Норвегія) у червні 2017 року.

Під час стажування учасники матимуть можливість використовувати матеріали наукової бібліотеки Інституту Д-ра Яна-У. Сандала; написати та опублікувати англомовну статтю у міжнародних виданнях, а також поліпшити свої знання англійської мови.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.