Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 22:33:21

Студенти та викладачі мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із "Соціального підприємництва"

29.12.2016   13:34Агенцiя

У рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету другий рік поспіль, з 5 по 16 грудня мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із «Соціального підприємництва», «Інноваційного менеджменту» та «Стратегічного менеджменту» за участі норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Визначальною подією стало відкриття 14 грудня Інформаційного центру інституту д-ра Яна-У. Сандала (Норвегія) у Чернігівському національному технологічному університеті.

Основні напрямки діяльності Центру є: інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету щодо міжнародних обмінів та проведення спільної наукової роботи; надання допомоги студентам та науково-педагогічним працівникам ЧНТУ у проведенні дослідницької роботи; поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

За результатами продуктивної співпраці 2 випускники Школи соціального підприємця ІБС, науково-педагогічні працівники ЧНТУ, отримали гранти для участі у Третій міжнародній науково-практичній конференції «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право», яка відбудеться 3-8 квітня 2017 року у Словаччині-Австрії-Угорщині.

Крім того, 4 випускники Школи соціального підприємця ІБС, 3 науково-педагогічних працівники та магістрантка ЧНТУ отримали гранти на наукове стажування в Інституті др. Яна-Урбана Сандала (Норвегія) у червні 2017 року.

Під час стажування учасники матимуть можливість використовувати матеріали наукової бібліотеки Інституту Д-ра Яна-У. Сандала; написати та опублікувати англомовну статтю у міжнародних виданнях, а також поліпшити свої знання англійської мови.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського 17:32

17 вересня — день народження Великого Сонцелюба, українського письменника і громадського діяча Михайла Коцюбинського, чиє життя і творчість тісно пов’язані із Сіверським краєм. Багато років свого життя він жив у Чернігові і похований на Болдиних горах.

У Прилуцькому районі прозвітували про майже 70% вакцинованих освітян

У Прилуцькому районі прозвітували про майже 70% вакцинованих освітян 17:08

Станом на 15 вересня у новому, розширеному Прилуцькому районі відсоток вакцинованих освітян становить 67,9: у закладах загальної середньої освіти - 71,8%, дошкільної - 64,7, позашкільної - 41,6%.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 вересня в області зафіксовано 125 нових випадків COVID-19.

У конструктивному діалозі: відбулося перше засідання Ради територіальних громад

У конструктивному діалозі: відбулося перше засідання Ради територіальних громад 16:52

На початку вересня за ініціативи голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса створена Рада територіальних громад області — майданчик для комунікації органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3049 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3049 осіб 15:04

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 вересня в області щеплено першою та другою дозою 299 326 людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини