Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 12:59:31

Студенти та викладачі мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із "Соціального підприємництва"

29.12.2016   13:34Агенцiя

У рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету другий рік поспіль, з 5 по 16 грудня мали можливість прослухати двотижневі англомовні курси із «Соціального підприємництва», «Інноваційного менеджменту» та «Стратегічного менеджменту» за участі норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Визначальною подією стало відкриття 14 грудня Інформаційного центру інституту д-ра Яна-У. Сандала (Норвегія) у Чернігівському національному технологічному університеті.

Основні напрямки діяльності Центру є: інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету щодо міжнародних обмінів та проведення спільної наукової роботи; надання допомоги студентам та науково-педагогічним працівникам ЧНТУ у проведенні дослідницької роботи; поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

За результатами продуктивної співпраці 2 випускники Школи соціального підприємця ІБС, науково-педагогічні працівники ЧНТУ, отримали гранти для участі у Третій міжнародній науково-практичній конференції «Україна – ЄС. Сучасні технології, економіка та право», яка відбудеться 3-8 квітня 2017 року у Словаччині-Австрії-Угорщині.

Крім того, 4 випускники Школи соціального підприємця ІБС, 3 науково-педагогічних працівники та магістрантка ЧНТУ отримали гранти на наукове стажування в Інституті др. Яна-Урбана Сандала (Норвегія) у червні 2017 року.

Під час стажування учасники матимуть можливість використовувати матеріали наукової бібліотеки Інституту Д-ра Яна-У. Сандала; написати та опублікувати англомовну статтю у міжнародних виданнях, а також поліпшити свої знання англійської мови.

Останні новини Чернігівщини

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво?

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво? 12:26

Отримання свідоцтва про народження дитини є своєрідною путівкою у життя. Більшість батьків знають, що задля успішної реалізації права малюка на перший документ, требазвернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану з відповідним пакетом паперів, зокрема з медичного закладу, де народилося чадо.

Аудитори протягом січня – серпня забезпечили відшкодування втрат на суму 22 млн грн

Аудитори протягом січня – серпня забезпечили відшкодування втрат на суму 22 млн грн 12:21

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня – серпня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 22 млн грн.

Чернігів долучився до Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів

Чернігів долучився до Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів 11:48

27 вересня чернігівці взяли участь у Всеукраїнському забігу на честь загиблих героїв війни.

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH

Співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH 11:41

25 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний провів в режимі онлайн зустріч по обговоренню можливих напрямів співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках нового проєкту у сферах надання медичних та соціальних послуг, діяльності центрів надання адміністративних послуг задля сталого розвитку громад.

Віталій Безгін: Пан Зуєв був набагато переконливіший ніж пан Сова. ВІДЕО 11:01

Це стосувалося обрання центром нового районування Мени чи Корюківки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини