Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 09:09:25

Відбулась зустріч заступника Міністра юстиції України з курсантами, студентами та працівниками Академії

21.12.2016   08:28Агенцiя

20 грудня в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась зустріч заступника Міністра юстиції України, керівника апарату Онищенко Ганни Володимирівни з курсантами, студентами та працівниками Академії.

Представляючи гостю, ректор Академії О.М.Тогочинський зазначив, що радий бачити її у стінах навчального закладу, де готуються фахівці, у тому числі і для Міністерства юстиції України.

Заступник Міністра юстиції розповіла присутнім про формування новітньої системи органів юстиції та реформування Державної пенітенціарної служби. Ганна Володимирівна зазначила, що саме реформа пенітенціарної системи є найбільш багатогранною й складною, і кінцевим результатом якої має стати зменшення відсотка повторного скоєння злочинів, а також поліпшення умов як для працівників системи, так і для осіб, які відбувають покарання.

Вона наголосила, що сьогоднішні студенти мають унікальну можливість в умовах сучасних реформ повністю проявити та реалізувати свої здібності як фахівців та запевнила курсантів Академії, які навчаються за державним замовленням, що вони по закінченні навчального закладу будуть стовідсотково працевлаштовані.

У подальшому зустріч проходила у форматі запитань та відповідей з актуальних проблем, які цікавили курсантів, студентів та професорсько-викладацький склад.

Останні новини Чернігівщини

Про підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я -2023 — на розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради 08:59

Крок за кроком в Україні загалом, та в Чернігівській області зокрема розвивається якісна система підтримки ментального здоров'я українців - Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.

1 грудня - цей день в Україні та в світі

1 грудня - цей день в Україні та в світі 08:54

ДЕНЬ 646 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 646 RUSSIAN AGRESSION

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини