Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:40:10

Відбулась зустріч заступника Міністра юстиції України з курсантами, студентами та працівниками Академії

21.12.2016   08:28Агенцiя

20 грудня в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась зустріч заступника Міністра юстиції України, керівника апарату Онищенко Ганни Володимирівни з курсантами, студентами та працівниками Академії.

Представляючи гостю, ректор Академії О.М.Тогочинський зазначив, що радий бачити її у стінах навчального закладу, де готуються фахівці, у тому числі і для Міністерства юстиції України.

Заступник Міністра юстиції розповіла присутнім про формування новітньої системи органів юстиції та реформування Державної пенітенціарної служби. Ганна Володимирівна зазначила, що саме реформа пенітенціарної системи є найбільш багатогранною й складною, і кінцевим результатом якої має стати зменшення відсотка повторного скоєння злочинів, а також поліпшення умов як для працівників системи, так і для осіб, які відбувають покарання.

Вона наголосила, що сьогоднішні студенти мають унікальну можливість в умовах сучасних реформ повністю проявити та реалізувати свої здібності як фахівців та запевнила курсантів Академії, які навчаються за державним замовленням, що вони по закінченні навчального закладу будуть стовідсотково працевлаштовані.

У подальшому зустріч проходила у форматі запитань та відповідей з актуальних проблем, які цікавили курсантів, студентів та професорсько-викладацький склад.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини