Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:07:07

Ліцеїсти зустріли святого Миколая у новому кабінеті англійської мови

20.12.2016   10:32Агенцiя

У день святого Миколая, в Чернігівському обласному ліцеї для обдарованої сільської молоді презентували сучасний кабінет англійської мови. Відкрив оновлений клас перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

– Обласна влада сприяє розвитку освіти, адже якісні знання – це конкурентоспроможність та можливість подальшої самореалізації. Наразі вже закуплено обладнання для 26-и шкільних класів та виділено кошти на оновлення ще 9-ти предметних кабінетів у ліцеях області, – наголосив Леонід Сахневич.

Близько 200 тисяч гривень на матеріально-технічне забезпечення навчальної кімнати виділено з обласного бюджету. Все закуплене обладнання – українського виробництва. Сучасний інтер’єр приміщення учні та вчителі розробляли самостійно.

Довідково:

Ліцей працює в режимі школи-інтернату. Зараз у закладі отримують знання 179 учнів із більшості районів області та міст Чернігова та Славутича.

За три останні роки 11 учнів стали переможцями фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсу захисту робіт Малої Академії Наук.

У ліцеї працює висококваліфікований педагогічний колектив. Із 61 педагога 2 – доктори наук, професори, 15 кандидатів наук, доцентів, 37 мають вищу кваліфікаційну категорію, 15 – «вчителі-методисти», 10 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України», один – Заслужений працівник освіти України. Одинадцять педагогів ліцею є його випускниками.

Також у закладі функціонує Дистанційна наукова школа. Цьогоріч до її роботи долучилися 57 учнів області.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини