Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:30:03

У 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку тривають контрольні заняття на професійність

26.10.2011   08:01

В 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, що в Чернігові, тривають контрольні заняття за 2011 рік. Залучались до неї всі військовослужбовці частини.

До підсумкової перевірки, яка визначає стан боєготовності військовослужбовців, зв'язківці підготовлені досить добре. На разі офіцери управлінської ланки отримали тверду оцінку «добре». Військовослужбовці підрозділів полку завершать складання іспитів на професійність у п'ятницю, 28 жовтня.

У ході контрольних занять офіцери, солдати і сержанти, в першу чергу, підтверджували свій професійний рівень підготовки. Зокрема, оцінювався рівень знань та підготовленості з технічної, спеціальної, тактико-спеціальної, стройової, захисту від зброї масового ураження, мобілізаційної, гуманітарної,  вогневої та фізичної підготовки, знання керівних документів та вимог статутів Збройних Сил України.

 Для досконалого проведення контрольних занять у полку було розгорнуто полігон зв'язку і спеціальні навчальні місця, які були повністю обладнані всім необхідним.

- Наступний рік у Збройних Силах України проходитиме під гаслом «командир-лідер, фізична підготовка і спорт», - зазначив заступник командира полку підполковник Дмитро Троян. - Саме тому головна увага приділялася молодшим командирам у ланці взвод-рота та фізичній підготовленості усіх військовослужбовців.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини