Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 15:40:41

Оптимізація шкіл – крок до якісної освіти

09.12.2016   08:04

Оптимізація мережі навчальних закладів є одним зі шляхів підвищення якості освіти, тому дане питання залишається у центрі суспільної уваги.

Цього разу під час зустрічі з першим заступником голови облдержадміністрації Леонідом Сахневичем нову державну концепцію реформування освіти обговорювали на Корюківщині.

Леонід Сахневич ознайомив педагогів із фінансуванням освітніх закладів на поточний та наступний рік. Розповів про матеріально-технічне забезпечення шкіл та придбання автобусів для підвозу дітей.

– Вже давно область не отримувала такого фінансування. Мільйон гривень вже розподілений на комп’ютерні класи, мультимедійне обладнання, меблі та електрообладнання для їдалень, спортивний інвентар, – повідомив Леонід Сахневич.

Начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький поінформував колег про хід оптимізації, розповів про методи запровадження державою даних реформ та їх значення. Звернув увагу і на підвищення ефективності управління галуззю.

– Сьогодні держава активно підтримує наші ініціативи у побудові системи, потрібної для надання якісної освіти. Тому зміни, які нас очікують, залежать від нас, – наголосив Микола Конопацький.

Також він додав, що вже з понеділка на сайті Управління освіти і науки ОДА з’явиться рубрика, куди кожен охочий зможе вносити власні пропозиції по вдосконаленню закону про освіту та інших законодавчих актів. Всі ідеї будуть опрацьовані та передані до Міністерства освіти і науки України.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини