Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:34:11

Школярі з Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування

08.12.2016   08:24Агенцiя

На початку грудня у місті Київ відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Дитячі соціальні ініціативи – будуємо нову країну».

Його учасниками стали представники загальноосвітніх навчальних закладів 25 областей України. Чернігівщину представляли делегати Ніжинської Ліги старшокласників, Чернігівської районної Ради старшокласників та Чернігівського міського учнівського Парламенту.

Мета заходу – обмін лідерським досвідом, презентація власних волонтерських, соціальних, екологічних, культурологічних проектів та планування подальшої діяльності.

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, де пройшов захід, молодь презентувала проекти учнівського самоврядування: «Схід – Захід – разом!», «Зробимо Україну чистою», «Парад вишиванок», «Прапор доброчинності».

У рамках програми школярі взяли участь у тренінгах за напрямками: «Ресурс – сміття», «Екологічна варта», «Толерантність у молодіжному колі», «Психотехніка спілкування з дітьми з особливими потребами», «Ще раз про ВІЛ і СНІД», «Дитяча тележурналістика», «Хакатон дозвіллєвих технологій роботи з молоддю».

Працювали й в інтерактивних локаціях з питань реалізації соціальних та благодійних проектів та акцій, під час яких учні познайомилися з цікавими особистостями та представниками громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини