Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 14:56:39

Школярі з Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування

08.12.2016   08:24Агенцiя

На початку грудня у місті Київ відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Дитячі соціальні ініціативи – будуємо нову країну».

Його учасниками стали представники загальноосвітніх навчальних закладів 25 областей України. Чернігівщину представляли делегати Ніжинської Ліги старшокласників, Чернігівської районної Ради старшокласників та Чернігівського міського учнівського Парламенту.

Мета заходу – обмін лідерським досвідом, презентація власних волонтерських, соціальних, екологічних, культурологічних проектів та планування подальшої діяльності.

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, де пройшов захід, молодь презентувала проекти учнівського самоврядування: «Схід – Захід – разом!», «Зробимо Україну чистою», «Парад вишиванок», «Прапор доброчинності».

У рамках програми школярі взяли участь у тренінгах за напрямками: «Ресурс – сміття», «Екологічна варта», «Толерантність у молодіжному колі», «Психотехніка спілкування з дітьми з особливими потребами», «Ще раз про ВІЛ і СНІД», «Дитяча тележурналістика», «Хакатон дозвіллєвих технологій роботи з молоддю».

Працювали й в інтерактивних локаціях з питань реалізації соціальних та благодійних проектів та акцій, під час яких учні познайомилися з цікавими особистостями та представниками громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:33

19 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду 13:23

Як тільки покращиться ситуація з захворюваністю на COVID-19, що дозволить пом’якшити карантинні обмеження, у Чернігові запрацює сезонна торгівля з яток кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.