Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:56:01

Проведені спеціальні заняття

07.12.2016   07:30Агенцiя

З фахівцями, відповідальними за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки підприємств, установ та організацій проведені спеціальні заняття.

В період з 28 листопада по 2 грудня у відповідності до річного плану перепідготовки слухачів в системі цивільного захисту, на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проходили завершальні у 2016 році заняття фахівців підприємств, установ та організацій, відповідальних за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки
Метою організації навчального процесу за даною програмою є своєчасне і систематичне оновлення, поглиблення спеціальних знань і умінь, що обумовлюють здатність слухачів до виконання обов'язків з техногенної та пожежної безпеки на підприємствах, установах та організаціях.

Найбільш показовий етап підготовки відбувся 30 листопада на базі пожежно-технічної виставки Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Присутнім навели статистичні дані та приклади найбільш резонансних пожеж, роз’яснили алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, а також виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Для кращого засвоєння отриманої інформації слухачі переглянули відеоматеріали профілактичного характеру.

Викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту на безпеки життєдіяльності Віктор Добриця та Олексій Моргун під час екскурсії по пожежно-технічній виставці розповіли про участь вогнеборців Чернігівщини в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, історичний розвиток пожежної охорони області, ознайомили із спорядженням рятувальників і технічним оснащенням підрозділів. Особливу увагу було приділено роз’ясненню правил користування первинними засобами пожежогасіння.

Доброзичлива та невимушена атмосфера навчання сприяли тому, що слухачі задавали різноманітні запитання викладачам і отримували на них вичерпні відповіді. Конструктивний діалог між всіма учасниками заходу засвідчив про високий коефіцієнт продуктивності навчання.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.