Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 15:27:20

"Місія сучасної жінки: виклики часу"

03.12.2016   16:16Агенцiя

ХІ Обласна науково-практична конференція "Жінки Чернігівщини: історія і сучасність" на тему "Місія сучасної жінки: виклики часу" 1 грудня відбулася на базі Навчально-методичного центру профспілок.

Конференція була організована Департаментом сім"ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області, ГО "Ліга ділових та професійних жінок України" та ГО "Спілка жінок Чернігівщини".

Із вітальними словами до учасників заходу виступили заступник голови, керівник апарату Чернігівської ОДА Н.А. Романова та перший проректор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв"язків ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка проф. Дятлов В.О.

Було заслухано 9 доповідей на пленарному засіданні та працювало 3 секції - Досягення і проблеми сучасної гендерної політики в Україні та області; Інтеграція гендерного підходу в навчально-виховний процес та Гендер у дзеркалі історії. Найбільша кількість доповідей студентів та викладачів Інституту історії була представлена, природно, у третій секції. Усі учасники наукового заходу у своїх доповідях долали гендерні стереотипи та закликали до гендерної рівності.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини