Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 22:28:06

Пройшов останній семінар

05.05.2012   12:29

Завершилася низка семінарів "Впровадження системи електронного документообігу в райдержадміністраціях для забезпечення доступу до публічної інформації".

З почтаку року сім семінарів за даною темою були проведені в Сосницькому, Срібнянському, Ічнянському, Бахмацькому, Носівському, Варвинському та Щорському районах.

Під час навчання державні службовці місцевих органів влади та посадові особи місцевого самоврядування ознайомились з можливостями та вчились використовувати систему електронного документообігу, дізналися про нюанси ведення діловодства в електронному форматі.

Всі сім навчань були проведені начальником відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації Олександром Клименком та завідувачем сектору інформаційно-комп'ютерного забезпечення Центру.
"Це не додаткова робота, це - додаткові можливості підвищення ефективності вашої праці та полегшення роботи з документами", - під час кожного семінару наголошував Олександр Клименок.

Також протягом навчання слухачі ознайомились з іншими можливостями корпоративної мережі облдержадміністрації. Особлива увага була приділена системі VoIP-зв'язку.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.