Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:46:53

У "Школі молодого журналіста" навчали ефективному інтерв’юванню

03.12.2016   10:28Агенцiя

Інтерв’ю. Особливості саме цього жанру досліджували на третьому тренінгу в рамках освітнього проекту «Школа молодого журналіста» 1 грудня.

Секрети ефективного інтерв’ювання молодим медійникам Чернігівщини розкрив Віталій Голубєв — рівненський журналіст та медіатренер, головний редактор видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія».

Мова йшла про загальні норми та етичні стандарти проведення інтерв’ю, відмінності предметних та особистісних інтерв’ю, поради, як налагодити контакт зі спікерами, «розговорити» їх та отримати щонайбільше корисної інформації.

—Ключове слово, яке могло б характеризувати вдало проведене інтерв’ю — це слово «більше». Що ми вкладаємо у це слово? Дізнатися більше, аніж співрозмовник хотів сказати. […] Ідеальне інтерв'ю — коли співрозмовник сказав більше, ніж хотів сказати, а ми дізналися більше, аніж знали до того, —  наголосив Віталій Голубєв.

Учасники проекту високо оцінили отримані поради — і випробують їх на практиці під час самостійної роботи.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини