Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:19:09

Відбулась конференція "Право, держава та громадянське суспільство в умовах системних реформ: реалії та перспективи"

01.12.2016   11:21Агенцiя

В приміщенні Чернігівського інституту МАУП вже традиційно відбулась ІІ Регіональна науково-практична конференція. Організатором проведення цього заходу виступила кафедра правознавства під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук Михайла Войцеховського.

У її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи.

Головна мета науково-практичної конференції – зробити доступною для вчених, громадськості, студентства та практичних працівників інформацію про реалізацію реформ в світі та в Україні, зв’язок теорії і практики, гармонізацію національного законодавства з міжнародним, обговорення практичних проблем.

Урочисте відкриття конференції розпочалось виступом заступника директора з науково-педагогічної роботи, кандидата економічних наук Назарко Світлани Олексіївни, яка привітала усіх присутніх, засвідчила актуальність заходу та доцільність обміну думками і знаннями учасників конференції. У своєму виступі також зазначила, що важливим завданням є переосмислення стратегії реалізації євроінтеграційного курсу України який потребує розробки нових підходів щодо впровадження європейських стандартів у різних сферах суспільного життя. Вона побажала творчої наснаги, взаєморозуміння та плідної дискусії усім учасникам заходу.

Далі були представлені доповіді трьох секцій: соціально-гуманітарної (соціальні, гуманітарні та прикладні науки); правової (юридичні науки) та економічної (економічні науки) залежно напряму досліджуваної тематики. Доповіді учасників конференції викликали зацікавлення слухачів та жваві дискусії серед присутніх.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність української фахової спільноти сприймати виклики соціальних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання.

Тому науково-практична конференція змогла об’єднати погляди різних учасників. Адже обговорення – це є всестороннє бачення тієї чи іншої проблематики.

Підсумовуючи роботу конференції, Войцеховський М.М. побажав присутнім розширювати коло наукових пошуків й активніше приймати участь у наукових заходах.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.