Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 10:46:54

Відбулась конференція "Право, держава та громадянське суспільство в умовах системних реформ: реалії та перспективи"

01.12.2016   11:21Агенцiя

В приміщенні Чернігівського інституту МАУП вже традиційно відбулась ІІ Регіональна науково-практична конференція. Організатором проведення цього заходу виступила кафедра правознавства під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук Михайла Войцеховського.

У її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи.

Головна мета науково-практичної конференції – зробити доступною для вчених, громадськості, студентства та практичних працівників інформацію про реалізацію реформ в світі та в Україні, зв’язок теорії і практики, гармонізацію національного законодавства з міжнародним, обговорення практичних проблем.

Урочисте відкриття конференції розпочалось виступом заступника директора з науково-педагогічної роботи, кандидата економічних наук Назарко Світлани Олексіївни, яка привітала усіх присутніх, засвідчила актуальність заходу та доцільність обміну думками і знаннями учасників конференції. У своєму виступі також зазначила, що важливим завданням є переосмислення стратегії реалізації євроінтеграційного курсу України який потребує розробки нових підходів щодо впровадження європейських стандартів у різних сферах суспільного життя. Вона побажала творчої наснаги, взаєморозуміння та плідної дискусії усім учасникам заходу.

Далі були представлені доповіді трьох секцій: соціально-гуманітарної (соціальні, гуманітарні та прикладні науки); правової (юридичні науки) та економічної (економічні науки) залежно напряму досліджуваної тематики. Доповіді учасників конференції викликали зацікавлення слухачів та жваві дискусії серед присутніх.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність української фахової спільноти сприймати виклики соціальних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання.

Тому науково-практична конференція змогла об’єднати погляди різних учасників. Адже обговорення – це є всестороннє бачення тієї чи іншої проблематики.

Підсумовуючи роботу конференції, Войцеховський М.М. побажав присутнім розширювати коло наукових пошуків й активніше приймати участь у наукових заходах.

Останні новини Чернігівщини

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

Відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» 10:07

25 вересня, у спортивному комплексі «Зірка» відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup». Турнір проходить у Ніжині вже вчетверте.

На Чернігівщині дикі тварини отримають протисказову вакцину з повітря 10:00

27 вересня у Чернігівській області стартує планова пероральна імунізація м’ясоїдних диких тварин (лисиць, вовків єнотоподібних собак) проти сказу.

У Чернігові поліцейські вилучили арсенал нарізної зброї та вибухонебезпечних предметів 09:57

Співробітники кримінальної поліції та слідчі Чернігівського райуправління поліції із залученням кінолога зі службовою собакою провели санкціонований обшук у гаражних приміщеннях одного з автокооперативів міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини