Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:18:18

Відбулась прес-конференція "Сприяння розвитку ОСББ"

30.11.2016   13:59

29 листопада в залі засідань Ніжинської міської ради на базі Ресурсного Центру розвитку громад м. Ніжина відбулась прес-конференція на тему «Сприяння розвитку ОСББ, як прогресивної форми управління багатоквартирним будинком в рамках спільного проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

На який було визначено основне завдання - «Організація інформаційної кампанії щодо сприяння ОСББ як прогресивної форми управління багатоквартирних будинків», - про що наголосив у своїй доповіді міський координатор проекту, перший заступник міського голови Григорій Олійник

Також він зазначив, що ОСББ – одна з прогресивних форм управління багатоквартирними будинками .

Обласний координатор проекту Ніна Подколзіна доповіла про основні напрямки компоненту з розвитку міст Проекту ЕС/ПРООН місцевий розвиток громади.

В ході прес-конференції голови ОСББ «Едем», «Наш дім», «Синяківське», «Медик» доповідали про вагання і сумніви перших кроків співпраці з ЕС/ПРООН та успіхи і досягнення наприкінці шляху виконання проектів тепломодернізації та енергозбереження осель ОСББ.

По завершенню заходу, був проведений круглий стіл на тему «Щодо стану впровадження мікропроектів і планів на 2017 р. в м. Ніжин в рамках Проекту ЕС/ПРООН розвиток орієнтований на громаду», на якому відбулося звітування голів ОСББ перед обласним координатором про стан виконання робіт та рівень умов співфінансування.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини