Європейська освіта для військових та бійців АТО
Вже майже двадцять років в Чернігівському національному технологічному університеті працює кафедра менеджменту та державної служби, яка працює в умовах євроінтеграційні процесів та диктує науковцям свої умови.

Менеджер-керівник потрібен у всіх галузях виробництва та народного господарства, освітянській та медичній галузі і насамперед у війську. За останні роки, дещо незвичним стало те, що слухачами кафедри стали військові та учасники АТО.
Як зазначив завідувач кафедри менеджменту та державної служби Микола Бутко, - військові це досить новий напрямок в нашій діяльності і цього року вони склали третину від всіх слухачів, тобто знання їм потрібні та стануть в нагоді будь-то в військовій чи цивільній сфері.
Вже декілька років поспіль кафедра виборює лідерські позиції та входить до п’ятірки кращих в Україні, а надані випускникам дипломи англійською мовою підтверджують рівень європейської освіти.
Навчання для бійців та учасників АТО є абсолютно безкоштовним, а новітні підходи враховують особливості військової служби.
Владислав Кезько, який є учасником АТО, повернувшись зі Сходу відчув порозуміння та допомогу всіх викладачів, що дало йому натхнення успішно скласти всі іспити.
Вже найближчим часом слухачі зможуть опанувати весь курс навчання та отримати необхідний для них багаж знань і європейський диплом магістра.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.