Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 15:10:12

Турнір "Інтелектуальні лицарі Чернігівщини" у ЧНТУ

28.11.2016   11:36Агенцiя

24 листопада Навчально-науковим інститутом економіки ЧНТУ з успіхом пройшов Турнір «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини».

Враховуючи велику кількість учасників, Турнір було проведено у дві рівносильні незалежні сесії. Із вітальним словом до учасників Турніру та вчителів виступив ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор  Шкарлет Сергій Миколайович.

Протягом Турніру учасники-школярі кращих і найактивніших загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернігова презентували свої команди та їх внесок у розвиток нашого міста. Абсолютно всі представлені презентації носили творчий, креативний, оригінальний підхід до візуалізації та представлення. Учасники однозначно провели ґрунтовну і кропітку попередню підготовку при розробці та зйомці відеопрезентацій на тему «Ми – майбутнє Чернігова».

Безпосередньо у ході Турніру «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» учасники генерували власні ідеї зміни нашого міста накраще зусиллями молоді спільно з ЧНТУ, а також розкрили своє бачення того, як зробити м.Чернігів більш відкритим до сучасної молоді. Робота команд-учасниць здійснювалась за підтримки модераторів від ЧНТУ: кандидатів економічних наук, доцентів Холявко Наталії, Дубини Максима, Лаврова Руслана, Садчикової Ірини.

До складу журі входи науковці ЧНТУ (Коваленко Л.О., Гонта О.І., Савченко В.Ф., Дерій Ж.В., Кирилюк Ю.В., Ільчук В.П., Клименко Т.В.), директор Чернігівського молодіжного центру праці (Симонова І.Ю.), представник громадської організації «Чернігів Європейський» (Вербицька Г.В.) та Інформаційного центру ЄС (Ревко А.М.).

Журі були вражені високим рівнем запропонованих школярами проектних ідей і, відповідно, стикнулись із неймовірними труднощами при визначенні переможців у кожній сесії Турніру. Зрештою, після тривалих дискусій та обговорень члени журі прийняли колегіальне рішення, присудивши лідерство:

    у першій сесії Турніру – загальноосвітній школі № 20 у складі у складі Фурсіної Марії, Переведенцевої Олександри, Салькової Маргарити, Савченка Даніїла, Медведєва Костянтина;
    у другій сесії Турніру – загальноосвітній школі №17 у складі Звона Дениса, Кирди Анастасії, Маркової Дар’ї, Удовик Анастасії, Хугаєвої Катерини.

Проект представників загальноосвітньої школи № 2 (у складі Мухи Анни, Бойка Владислава, Гергуль Іллі, Сікори Дениса, Романченка Анатолія) викликав професійну увагу членів журі (фахівців у галузі економіки) та буде удостоєний Спеціального призу від Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ.

Урочисте нагородження переможців відбуватиметься 14 грудня 2016 року у Чернігівському національному технологічному університеті.

Особливу подяку висловлюємо учителям, які займались підготовкою школярів до участі у Турнірі. До речі, на самому Турнірі педагоги також були активно задіяні, проявивши власну креативність та оригінальність мислення з акцентом на оптимістичному майбутньому освіти м.Чернігова. Ідеї «Город от ума» та «Оксфорд на Десні» були згенеровані й обґрунтовані саме вчителями.

Атмосфери Турніру додавали студенти та аспірант Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ Гонта Сергій, артистично демонструючи мініспектаклі для учасників.

Наприкінці Турніру «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» було анонсовано старт конкурсу селфі-фотографій із символікою ЧНТУ та есе на тему «Європейське майбутнє України» (термін подання – до 01.12.2016 р.).

За результатами Турніру «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» ми впевнено і безапеляційно можемо констатувати, що майбутнє м.Чернігова – у надійних роках впевненої, цілеспрямованої і наполегливої молоді з позитивними поглядами й активною і небайдужою життєвою та громадською позицією.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.