Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 18:40:30

Учні чернігівського ліцею дізналися про енергоефективність

17.11.2016   12:43Агенцiя

Роблять домашні завдання та перевіряють показання лічильників учні ліцею для обдарованої сільської молоді в Чернігові.

Зацікавленість та обізнаність ліцеїстів у питаннях енергозбереження в побуті знадобилась 16 листопада під час інформаційної зустрічі на тему «Програми підтримки енергоефективності – інструмент допомоги багатоквартирним будинкам в питаннях збереження енергоресурсів», яку провела Громадянська мережа ОПОРА.

«Діти як основа майбутнього нашої держави потребують значних знань у різних аспектах життя, у тому числі й щодо енергоефективності. Звичайні правила поведінки в побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до наданих ресурсів, привчають не витрачати їх задарма. Якщо закривати кран, під час чистки зубів можна зекономити до 10 літрів води, а якщо чистити їх тричі на день – то майже 30 літрів. Потрібно пам’ятати закривати посуд кришками і не допускати накип в чайнику – це також дозволить заощадити. Такі речі здаються незначними, але все велике починається з дрібниць. І коли наші діти знатимуть, як правильно поводити себе у власному будинку, ми не матимемо проблем», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Про вплив на оточуючий світ учні ліцею дізналися за допомогою визначення власного екологічного сліду. Розібравши окремо кожне з питань, активісти ОПОРИ пояснили, як правильно провітрювати приміщення, аби зберегти тепло, і навіть як кип’ятити воду.

«Діти позитивно впливають на свідомість батьків, саме тому обговорення питань енергоефективності є дієвими й серед дітей», – вважає Наталія Висіканець.

Всі зацікавлені отримали додаткову інформацію у вигляді інформаційних постерів від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». У матеріалах містяться поради щодо підвищення енергоефективності у побуті.

Останні новини Чернігівщини

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада 15:05

1 червня відбулась розширена міжвідомча нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги 14:58

1 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини