Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 02:48:38

Наступного року одинадцятикласники у школі не складатимуть жодного іспиту

17.11.2016   10:38Агенцiя

Про новації 2017-го року стосовно зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) говорила вчора, 16 листопада, на засіданні прес-клубу «Ділове слово» директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

Як і раніше, кожен зареєстрований учасник матиме право скласти ЗНО не більш, як з чотирьох предметів. Обов’язковий предмет – українська мова та література. На вибір – математика чи історія України (або обидві дисципліни). Англійську мову до списку основних випробувань планують внести з 2018 року.

– Жодного іспиту у школі не буде. Державна підсумкова атестація цьогоріч цілком інтегрувалася у зовнішнє незалежне оцінювання, – наголосила Світлана Сакаєва.

Також вона поінформувала про терміни реєстрації, перереєстрації, розміщення на інформаційних сторінках запрошень-перепусток для участі у ЗНО та самих результатів оцінювання. До речі, сам порядок цих процесів не змінився. Однак, для участі у випробуванні обов’язково потрібен паспорт або ID-картка. Свідоцтво про народження може бути перепусткою до випробування лише у форс-мажорних випадках.

Варто уважно вивчити й інші вимоги: документ про освіту – лише атестат або довідка з навчального закладу; відповідність прізвища та затверджене фото на документ.

Першими у розкладі ЗНО — випробування з мов. Адже дисципліни мають розгорнуті питання і потребують більше часу для обробки.

Важливою складовою ЗНО є пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ПЗНО). Воно призначене не лише для попередньої перевірки знань, а й для ознайомлення із самою процедурою тестування. Реєстрація на ПЗНО триватиме 10-31 січня 2017 року.

Новацією є те, що учасники такого тренування не отримуватимуть правильних відповідей відразу в пункті тестування. Їм запропонують лише алгоритм нарахування балів. Через декілька днів на сайті з’являться відповіді і лише згодом — результат. На думку фахівців, це стимулюватиме учнів аналізувати власні здобутки.

Все частіше перевірити власні знання за допомогою пробного тестування приходять учні 10-х класів.

На сьогодні участь у ПЗНО платна і становить 120 гривень. Ця сума може змінитися після затвердження Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік».

Усі новини про перебіг та підготовку до ЗНО можна відслідкувати на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини