Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:01:49

Що я знаю про Конституцію?

16.11.2016   11:31Агенцiя

Експерти Міжнародного центру перспективних досліджень продовжили спілкування з молоддю Чернігівщини на тему «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті».

Ефективне донесення до молоді знань про роль громадянина, його права та обов’язки, важливість участі кожного в конституційному процесі – є основною метою проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Другу зустріч, присвячену особливостям Основного Закону, його функціям та побудові конституційного процесу, було проведено 14 листопада для учнів 10-11 класів Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

Теоретична інформація підкріплена інтерактивними завданнями для учасників. Дуже активно та творчо вихованці учбового закладу підійшли до виконання групової роботи, під час якої розширювали свої знання прав та обов’язків громадянина країни, визначених основним державним документом.

А під час ситуативного завдання спробували визначити, які права порушуються, та до яких органів державної влади варто звертатись з цього приводу. Незважаючи на юнийвік, старшокласники наводили багатоприкладів з життя в ході обговорювання прав людини, що зафіксовані Конституцією.

В кінці зустрічі учні отримали інформаційні буклетита озвучили свої думки про те, що нового дізналися та чим зможуть поділитися з друзями.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини