У Чернігові відбудеться антикорупційний тренінг "Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю"
3 грудня у Чернігові пройде безкоштовний антикорупційний тренінг Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”.
До участі у тренінгу запрошуються активні представники громадянського суспільства, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти з Чернігова та області.
Під час заходу учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав. Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.
Такі тренінги протягом листопада-грудня пройдуть в усіх регіонах України та мають на меті залучити регіональних активістів до процесу реалізації судової реформи та ознайомити їх із інструментами громадського контролю діяльності судової системи.
Тривалість тренінгу 5,5 годин (10:00 - 15:30).
Участь - безкоштовна. Організатори забезпечать відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодують витрати на проїзд. До участі відбиратимуть лише зареєстрованих учасників з Чернігівської області!
Для реєстрації - необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions.
Останні новини Чернігівщини
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».
Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14
Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.