Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 16:15:02

Пройшов Всеукраїнський семінар-тренінг із української етнопедагогіки

11.11.2016   09:43Агенцiя

На початку листопада відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг із української етнопедагогіки.

Захід був організований та проведений під патронатом Мінмолодьспорту спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту ЧернігівськоїОДА та громадською ініціативою «Український центр етнопедагогіки» (м.Київ).

Семінар-тренінг прямований на проведення просвітницької роботи з популяризації україномовних дитячих і молодіжних друкованих видань, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту.

Протягом п'яти днів проводилися майстер-класи з народного мистецтва: живопису, витинанки, ткацтва, ляльки-мотанки, календарно-обрядового фольклору. Також проведено круглий стіл на тему: «Етнопедагогіка як засіб виховання» за участі педагогів, митців, видавців, краєзнавців, музейників, журналістів.

Участь у заході взяло 48 представників, які постійно працюють із дітьми та молоддю, із18 областей України.

Вони мали нагоду отримати необхідні знання і практичні навички, а також сучасну методологію аби далі використатиздобутий досвід у дитячих садочках та школах України, музейних програмах та в позашкільних освітньо-виховних дитячо-юнацьких закладах і проектах із метою національно-патріотичного виховання молоді.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.