Вивчали основи державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства України
Про державну політику щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до діяльності органів місцевої влади йшлося під час одноденного семінару, проведеного на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 1 листопада.
Участь у навчанні взяли начальники відділів/секторів інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрацій та міськвиконкомів Чернігова, Ніжина, Прилук та Новгород-Сіверського.
Представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації акцентували увагу на основних аспектах налагодження дієвої комунікації зі ЗМІ; надавали методичні поради щодо роботи з інформацією, підготовки новин, повідомлень, прес-релізів тощо.
Також під час семінару обговорювалися актуальні питання комунікацій з громадськістю, організація консультацій з громадськістю в органах влади; основні вимоги та зауваження до змісту та оформлення офіційних сайтів районних державних адміністрацій/міських виконавчих комітетів та стан оперативного інформування про суспільно-політичну ситуацію в районі або місті.
Останні новини Чернігівщини
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.