Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:35:47

Безробітні навчаються професії з гарантією працевлаштування

27.10.2016   10:30

Безкоштовно опанувати затребувану на ринку праці робітничу професію пропонують сьогодні безробітним у службі зайнятості.

Навчання можливе як за груповою формою, так і за індивідуальними планами та програмами. Останнє організовується за одиничними або рідкісними професіями, затребуваними на конкретному підприємстві.

При підготовці враховуються всі вимоги роботодавця, адже він гарантує робоче місце і прагне отримати кваліфікованого працівника.

На це сподіваються керівники ТОВ «РЕСУРС-ЛТД», що знаходиться в м. Н.-Сіверському. Наразі підприємству потрібен монтажник санітарно-технічних систем і устаткування і місцевий центр зайнятості вже направив безробітного Сергія Лисенка на навчання до Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

За 4,6 місяці за індивідуальною програмою він опанує ази професії, навики роботи з різними видами інструментів. Здобуті знання доведеться закріпити на практиці безпосередньо на гарантованому робочому місці.

Цього року на замовлення роботодавців області за направленням служби зайнятості безробітні за індивідуальними планами та програмами освоювали професії машиніста компресорних установок, слюсаря з ремонту газового устаткування, кухаря, електрогазозварника, машиніста крана, перукаря-модельєра, манікюрника, лицювальника-плиточника, пічника, ліфтера тощо.

Найближчим часом планується підготовка оператора котельні, оператора заправних станцій, продавця.

Загалом протягом січня-вересня поточного року в області набували нових професій та підвищували кваліфікацію більше 4 тис. безробітних. Зокрема, для оперативного задоволення потреб роботодавців за індивідуальними планами і програмами навчалися 80 безробітних.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ