Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:47:42

Безробітні навчаються професії з гарантією працевлаштування

27.10.2016   10:30

Безкоштовно опанувати затребувану на ринку праці робітничу професію пропонують сьогодні безробітним у службі зайнятості.

Навчання можливе як за груповою формою, так і за індивідуальними планами та програмами. Останнє організовується за одиничними або рідкісними професіями, затребуваними на конкретному підприємстві.

При підготовці враховуються всі вимоги роботодавця, адже він гарантує робоче місце і прагне отримати кваліфікованого працівника.

На це сподіваються керівники ТОВ «РЕСУРС-ЛТД», що знаходиться в м. Н.-Сіверському. Наразі підприємству потрібен монтажник санітарно-технічних систем і устаткування і місцевий центр зайнятості вже направив безробітного Сергія Лисенка на навчання до Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

За 4,6 місяці за індивідуальною програмою він опанує ази професії, навики роботи з різними видами інструментів. Здобуті знання доведеться закріпити на практиці безпосередньо на гарантованому робочому місці.

Цього року на замовлення роботодавців області за направленням служби зайнятості безробітні за індивідуальними планами та програмами освоювали професії машиніста компресорних установок, слюсаря з ремонту газового устаткування, кухаря, електрогазозварника, машиніста крана, перукаря-модельєра, манікюрника, лицювальника-плиточника, пічника, ліфтера тощо.

Найближчим часом планується підготовка оператора котельні, оператора заправних станцій, продавця.

Загалом протягом січня-вересня поточного року в області набували нових професій та підвищували кваліфікацію більше 4 тис. безробітних. Зокрема, для оперативного задоволення потреб роботодавців за індивідуальними планами і програмами навчалися 80 безробітних.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини