Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 17:14:30

Практичні навички стануть у нагоді

20.10.2016   14:31Агенцiя

Студенти Чернігівського інституту МАУП відвідали пивний комбінат «Десна» («САН ІнБев Україна»).

19 жовтня для студентів інституту була організована екскурсія на Чернігівський пивний комбінат «Десна», який у 2006 році разом з Миколаївки пивзаводом «Янтар» та Харківським «Рогань» утворили об’єднання, що увійшло до складу найбільшого пивоварного концерну AB In Bev.

На сьогоднішній день це - потужне підприємство. Пиво розливається на 6 лініях, імпорт пива здійснюється більш ніж у 50 країн світу. Завод дотримується екологічних стандартів.

Під час проведення екскурсії працівник-екскурсовод розповів про історію виникнення підприємства, його успіхи та шляхи розвитку, про асортимент продукції, серед якої різноманітні сорти пива, безалкогольні напої, слабоалкогольні напої та снекі.

Студенти поринули у захоплюючу подорож пивоварнею, ознайомилися з класичною технологією виробництва пива за допомогою найсучаснішого обладнання, побачили унікальні варильні системи, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу.

Викладачів і студентів на території заводу вразив ідеальний порядок, на всіх дверях таблички з фото співробітників, на стінах – стенди з усілякою наочної інформацією про успіхи компанії, про заохочення співробітників і покрокові рекомендації до кар’єрного росту. Одним з головних досягнень заводу,  про що свідчить перший стенд на його вході і перший коментар екскурсовода, є відсутність за останні 6 років нещасних випадків на виробництві.

Приємно здивувало ставлення заводу до безпеки відвідувачів. Кожному з групи були виділені халати, фірмові кепки, спеціальні черевики, а також була прочитана невелика лекція з охорони праці та правил поведінки на підприємстві.

Наприкінці екскурсії на студентів очікував приємний сюрприз – символічні подарунки на згадку про екскурсію до підприємства.

Висловлюємо вдячність працівникам заводу за гостинний прийом та надану можливість детально ознайомитися з діяльністю і технологічними процесами одного із провідних підприємств України з виробництва напоїв.

Ця екскурсія справила незабутнє враження на студентів і викладачів і надовго запам’ятається всім.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини