Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:29:08

Практичні навички стануть у нагоді

20.10.2016   14:31Агенцiя

Студенти Чернігівського інституту МАУП відвідали пивний комбінат «Десна» («САН ІнБев Україна»).

19 жовтня для студентів інституту була організована екскурсія на Чернігівський пивний комбінат «Десна», який у 2006 році разом з Миколаївки пивзаводом «Янтар» та Харківським «Рогань» утворили об’єднання, що увійшло до складу найбільшого пивоварного концерну AB In Bev.

На сьогоднішній день це - потужне підприємство. Пиво розливається на 6 лініях, імпорт пива здійснюється більш ніж у 50 країн світу. Завод дотримується екологічних стандартів.

Під час проведення екскурсії працівник-екскурсовод розповів про історію виникнення підприємства, його успіхи та шляхи розвитку, про асортимент продукції, серед якої різноманітні сорти пива, безалкогольні напої, слабоалкогольні напої та снекі.

Студенти поринули у захоплюючу подорож пивоварнею, ознайомилися з класичною технологією виробництва пива за допомогою найсучаснішого обладнання, побачили унікальні варильні системи, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу.

Викладачів і студентів на території заводу вразив ідеальний порядок, на всіх дверях таблички з фото співробітників, на стінах – стенди з усілякою наочної інформацією про успіхи компанії, про заохочення співробітників і покрокові рекомендації до кар’єрного росту. Одним з головних досягнень заводу,  про що свідчить перший стенд на його вході і перший коментар екскурсовода, є відсутність за останні 6 років нещасних випадків на виробництві.

Приємно здивувало ставлення заводу до безпеки відвідувачів. Кожному з групи були виділені халати, фірмові кепки, спеціальні черевики, а також була прочитана невелика лекція з охорони праці та правил поведінки на підприємстві.

Наприкінці екскурсії на студентів очікував приємний сюрприз – символічні подарунки на згадку про екскурсію до підприємства.

Висловлюємо вдячність працівникам заводу за гостинний прийом та надану можливість детально ознайомитися з діяльністю і технологічними процесами одного із провідних підприємств України з виробництва напоїв.

Ця екскурсія справила незабутнє враження на студентів і викладачів і надовго запам’ятається всім.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини