Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:15:23

Відбулася прес-конференція щодо навчальної поїздки в Латвію аграріїв Чернігівщини

19.10.2016   07:56Агенцiя

З 3 по 8 жовтня в рамках реалізації Латвійсько-українського проекту „Підвищення потенціалу малих і середніх молочних ферм Чернігівської області для досягнення стандартів якості ЄС” відбувся навчальний тур делегації Чернігівської області до Латвії.

До складу делегації увійшли представники фермерських господарств, органів виконавчої влади та громадських організацій. В ході навчального туру його учасники мали змогу ознайомитися з роботою фермерських господарств, кооперативів, молокопереробних підприємств, продовольчо-ветеринарної служби, Центру сільськогосподарських даних. Крім того, відбулася зустріч української делегації з Міністром землеробства Латвійської республіки Янісом Дуклавсом.

Також, значна увага була приділена роботі Латвійського центру сільських консультацій та освіти, який є основним бенефіціаром проекту, організував програму і супроводжував учасників навчального туру. Місією Центру є надання сільським підприємцям, організаціям та мешканцям консультацій, послуг з планування галузевих виробничих процесів, бухгалтерського обліку та бізнесу, а також здійснення досліджень, навчання та інформування. 

Важливою подією в ході візиту стало підписання угоди про співпрацю між Латвійським центром сільських консультацій та освіти, Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації та громадською організацією „Центр підтримки розвитку громад”.

За результатами навчання учасники отримали сертифікати та намітили подальші кроки в реалізації проекту.

Варто зазначити, що в планах проекту, окрім навчального туру, який вже відбувся,  також є:
•    Візит провідних експертів Латвійського Центру сільських консультацій та освіти в Україну, проведення практичних семінарів на 4 молочних фермах Чернігівської області;
•    Розробка практичного посібника для консультантів і селян "Виробництво молока у відповідності до стандартів якості ЄС»;
•    Проведення конференції щодо реалізації даного проекту та аналізу результатів;
•    Підготовка відеоматеріалу, який буде у вільному доступі в мережі Інтернет.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).