Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:27:00

Навчання вперше обраних старост об’єднаних територіальних громад

18.10.2016   08:25Агенцiя

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для вперше обраних старост об’єднаних територіальних громад проводиться Центром перепідготовки та підвищення з 17 по 21 жовтня (друга сесія).

Учасники навчання дізнаються про стан реалізації реформи місцевого самоврядування та територіального устрою України, виклики та завдання об’єднаних територіальних громад; електронне урядування в інформаційному суспільстві та його технології; практичне застосування ЗУ «Про адміністративні послуги в Україні» при наданні адміністративних послуг;  організацію надання безкоштовної правової допомоги в об’єднаній територіальній громаді; систему державного управління безпекою у надзвичайних ситуаціях (відповідальність та основні заходи об’єднаної територіальної громади).

Подальша мова піде про розробку Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади; органи самоорганізації населення; правові засади державної політики енергозбереження (запровадження енергозберігаючих обладнання та технологій на території); самобутність територіальних громад, розвиток сільського та звичайного туризму; загрози і виклики для дрібних сільгоспвиробників в контексті Угоди про асоціацію України з ЄС. Також представники місцевого самоврядування ознайомляться з методикою подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування; аспектами модернізації служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади.

Тематика практичних занять охоплюватиме основні засади проектного менеджменту, планування проектів (вимоги, ризики, типові помилки, звітність); психологічні засади управлінської діяльності та методики налагодження ефективної комунікації та використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням за підсумками обох сесій та презентацією випускних робіт слухачів.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.