Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:43:17

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ йде інтенсивна підготовка до нового навчального періоду

27.04.2012   08:08

У 169 навчальному центрі, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині, проводиться інтенсивна робота щодо підготовки навчальної матеріально-технічної бази до нового навчального періоду, який розпочнеться 1 червня.

Зокрема, як повідомив начальник відділення загального планування навчального відділу центру підполковник Василь Румак, здійснюється оновлення окопів, траншей і загороджень взводного опорного пункту, де курсанти відпрацьовуватимуть злагодженість дій у складі взводу в обороні. Також удосконалюються елементи психологічної смуги перешкод, яких всього 26: ділянка завалу, зруйноване місто, дротяні загородження, мінне поле, зруйнований міст, болотиста місцевість тощо. Ремонт проводиться в навчальних класах, на об’єктах хімічного і спортивного містечок, вогневого містечка для підготовки снайперів.

Біля кожної з казарм військового містечка оновлюються ділянки для тренування курсантів до виконання навчальних вправ з метання імітаційних гранат, стрільби зі стрілецького озброєння, а також макети автодромів і танкодромів.

Неабияка увага у навчальному центрі приділяється технічному обслуговуванню комплексів тренажерів, на яких механіки-водії та водії готуватимуться до практичних вправ водіння на Т-64Б, БМП-2 та автомобільної техніки.

Підполковник Василь Румак зазначив, що зараз на полігоні навчального центру проводиться обладнання класів з вогневої підготовки та тиру з лазерними установками. Для навчального центру цю систему поставила кіровоградська фірма “Інгул”. У комплекті лазерної системи: комп’ютер з програмним забезпеченням, проектор, макети стрілецької зброї – ПМ, АК-74, РПК-74, СВД, а також ролики з модельованими ситуаціями бою. Навчальні вправи стрільб курсанти зможуть виконувати як з місця так і в русі.

Тож з початком нового навчального періоду 2,5 тисячі молодих солдатів матимуть можливість ефективно оволодівати азами й премудростями своїх військових професій, здобувати кваліфікацію, якісно готуватись до продовження служби у військових частинах збройних сил.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.