Безкоштовні курси української мови знову запрошують на свої заняття усіх охочих
Безкоштовні курси української мови розпочали новий навчальний рік у садибі витонченого майстра українського слова М.Коцюбинського.
1 жовтня, напередодні Дня учителя організатори курсів запросили своїх учнів на перший урок у цьому навчальному році. У затишній експозиційній залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського зібралося дружнє коло тих, кому небайдужа рідна культура та мова, тих, хто своєю натхненною працею здатен творити великі справи.
Щирі пісні і зворушливі життєві історії, розповіді про шлях творення самого проекту безкоштовних курсів з української мови від зародження ідеї до її реалізації і творчих планів на майбутнє, - про все це та багато іншого можна було почути від організаторів проекту та його учасників.
Приємним бонусом для усіх, хто цього дня завітав до музейної зали, стала неповторна дружня атмосфера та гарний настрій, який так знадобиться усім учасникам проекту у найближчі місяці під час занять на курсах.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.