Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:44:53

Міжнародна конференція в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

26.04.2012   10:30Агенцiя

25 квітня у рамках заходів з нагоди проголошення 2012 року Роком спорту та здорового способу життя в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Сучасні технології формування особистості фахівця з фізичного виховання спорту та основ здоров’я”.

Почесними гостями конференції стали представники Гомельського державного університету імені Франциска Скорини, (Республіка Білорусь), Краківської педагогічної академії імені Народної освіти (Польща), Бєлгородського державного інституту мистецтв та культури (Російська Федерація), управління освіти Чернігівської міської ради.
Пленарне засідання відкрив перший проректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Дятлов. Він привітав учасників конференції, поінформував про спортивні та наукові здобутки студентів і викладачів університету, наголосив на тому, що формування особистості фахівця з фізичного виховання є однією з головних задач сучасної педагогічної науки.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у шести наукових секціях, де обговорили методологічні, педагогічні, і психологічні аспекти формування особистості фахівця з фізичного виховання, спорту та основ здоров’я.

Протягом трьох днів роботи конференції проведено низку майстер-класів для студентів і викладачів вишів та вчителів загальноосвітніх шкіл, зокрема: “Формування особистості шляхом активізації внутрішніх ініціатив”, “Здоров’язбережувальні технології у навчальному процесі ВНЗ” тощо.

Учасники конференції також мали змогу познайомитися з історико-культурними пам’ятками Чернігівщини.

Відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.