Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 16:06:45

На порядку денному - національно-патріотичне виховання

16.09.2016   11:01Агенцiя

Окреслити цілі і завдання, напрацювати план подальшої роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернігівській ОДА – з цією метою зібрались представники влади, громадських організацій та відповідних структур на першому засіданні ради 15 вересня.

Зібрання проводила заступник голови облдержадміністрації — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Члени профільної Координаційної ради відзвітували про проведену роботу з національно-патріотичного виховання в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки у І-ІІІ кварталах 2016 року.

Зокрема директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш окреслила основні положення обласної програми «Молодь Чернігівщини» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради.

Було продемонстровано фотозвіти реалізованих заходів та акцій з національно-патріотичного спрямування, проведених в області у першому півріччі поточного року.

Департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА продовжує підтримувати проекти міських громадських організацій (МГО), котрі заплановані на вересень: комплексна програма «Медіа-виставка: конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна» (реалізує МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «Атенеум»), проект «Екологічний погляд у майбутнє» (реалізує МГО Міський молодіжний центр «Жменя»), програма зниження темпів розповсюдження ВІЛ «В ім’я життя» (реалізує Чернігівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації (ЧОВ ВБО) «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ»).

Поділились власним досвідом проведення заходів відповідного спрямування і представники громадських організацій.

Учасники наради приділили значну увагу питанню виховання у молоді поваги та шанобливого ставлення до загиблих героїв. Говорили і про встановлення меморіальних дошок та стендів у навчальних закладах області. Не оминули увагою й всеукраїнську акцію «Єдина родина України», що цьогоріч відбулася на Чернігівщині.

Зібрання надало пропозиції стосовно подальшої роботи Координаційної ради та висловило сподівання на продуктивну взаємодію органів влади та громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини