Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 14:46:09

Нововведення у роботі Академії Державної пенітенціарної служби. ВІДЕО

14.09.2016   08:06Агенцiя

Новий навчальний рік Академія Державної пенітенціарної служби розпочинає зі змінами.

Зокрема, вже набрали студентів на нові напрями підготовки – правовий та психологічний. Планів на навчальний рік 2016/2017 року чимало – відкриття військової кафедри, курсів підвищення кваліфікації, водійських курсів. Про те, як Академія у новому навчальному році буде розширювати свою діяльність, керівник Олексій Тогочинський розповів на брифінгу.

Станом на вересень 2016-го в Академії Державної пенітенціарної служби навчається 1323 чоловік, з них майже вісім сотень – на державному замовленні.

У новому навчальному році перелік спеціальностей академії поповнився новими напрямами підготовки. На нову спеціальність «право» на бакалаврат набрали 279 студентів, а на магістратуру – 169. Планують відкрити нову кафедру практичних правових наук.

Реабілітація, а не деградація — основна ідея реформування Державної пенітенціарної служби. Тож в академії вперше почали готувати офіцерів-психологів нового покоління. Хоч напрям підготовки і перспективний, наразі на бакалаврат з психології набралося лише 15 студентів.

У планах також — акредитація нового напрямку підготовки «Правоохоронна діяльність». Також згодом обіцяють відкрити в академії аспірантуру та організувати курси підвищення кваліфікації оперативних працівників місць виконання покарань та слідчих ізоляторів. Ще одне з майбутніх нововведень — створення військової кафедри. Керівництво Академії планує також відкриття водійських курсів — для можливості отримання курсантами та студентами водійських посвідчень.

Серед господарських планів — нарешті ввести в дію для здійснення освітньої діяльності приміщення готелю «Брянськ». Та з цим поки є проблеми. Адже після того, як права на це приміщення були передані академії, попередній власник досі звідти «не виселився».

    

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини