Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 липня, 01:11:32

“Основні аспекти організаційно-кадрової роботи в органах виконавчої влади та з питань запобігання проявам корупції”:

24.04.2012   14:19

Під такою назвою сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводиться дводенний тематичний короткотерміновий семінар, призначений для начальників відділів організаційно-кадрової роботи апаратів райдержадміністрацій та осіб, відповідальних за ведення кадрової роботи в управліннях та відділах облдержадміністрації.

У відкритті заходу взяв участь начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації Сергій Зозуля.

Програмою семінару заплановано ряд тематичних зустрічей, під час яких держслужбовці ознайомляться з системою удосконалення стилів, форм і методів організаційно-масової роботи в органах виконавчої влади, особливостями дотримання чинного трудового законодавства під час припинення юридичних осіб; розглянуть поняття та види юридичної відповідальності за корупційні правопорушення, напрямки кадрової роботи та методику проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Під час практичних занять слухачі опрацюють методику заповнення податкової декларації, принципи упровадження профілів професійної компетенції посад для управління персоналом на державній службі та інші питання.

Другий тематичний короткотерміновий семінар, який також розпочався сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, призначений для начальників загальних відділів апаратів райдержадміністрацій, і триватиме з 24 по 26 квітня включно. Відкрила навчання заступник начальника загального відділу апарату облдержадміністрації, магістр державної служби Олена Рижко.

Розкладом семінару заплановано ряд тематичних зустрічей, під час яких начальники відділів вивчатимуть, як відбувається організація роботи зі зверненнями громадян, а також процес модернізації державної служби та державного управління; дізнаються про основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади; прослухають лекції з діловодства та контролю виконавчої дисципліни в органах виконавчої влади, а також номенклатури справ та ін.

Також слухачі детально проаналізують процес підготовки розпорядчих документів, типові помилки в документах і методи їх усунення; вивчатимуть інформаційні технології в державному управлінні, процес комп’ютеризації документообігу в органах влади тощо.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини